Кернел надсилає гуманітарну допомогу в українські міста та для ЗСУ

Працівники компанії «Кернел» долучилися до волонтерського руху під час бойових дій на території України. Зокрема допомога направлена в Харків, Суми та Чернігів.

Про це повідомляє пресслужба «Кернел» в Telegram.

Зазначається, що днями доправили велику партію гуманітарної допомоги до Харкова.

«Із добрих новин — до нас приїжджають крупні партії захисту та обладнання для ЗСУ, які «Кернел» закупив раніше. І ми одразу передаємо їх туди, де є найбільша потреба», — йдеться в повідомленні.

У пресслужбі додають, що Придніпровський кластер компанії активно долучається до евакуації біженців. Щодня, коли з’являється можливість забирати людей з м. Суми, 17 автобусів кластера прямують до пункту призначення.

«Колеги забезпечують вимушених переселенців їжею та тимчасовим житлом перед подальшим переїздом країною», — повідомили в Telegram-каналі компанії.

Джерело: Telegram-канал KernelTeam

Додається, що волонтери з «Кернела» передають м’ясну продукцію, запаси пшениці та необхідні ліки на Чернігівщину та Сумщину. Також налагодили виробництво бронежилетів, надсилають автівки з Європи для передових частин ЗСУ та передають техніку «Кернел» для потреб української армії.

Нагадаємо, Ґудвеллі Україна зібрала 13 млн грн для тимчасових переселенців. Гроші на потреби українців зібрано за допомогою благодійного фонду Help Ukraine Now.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus