Греція може збільшити виробництво соняшникової олії — Reuters

У Міністерстві сільського господарства Греції заявили, що країна може збільшити виробництво соняшникової олії при потребі ринку. Адже через війну в Україні спостерігається зростання світових цін, а інфляція посилюється до рекордних показників.

Про це пише Reuters.

Повідомляється, що нині Греція не відчуває дефіциту цього продукту, адже імпортує олію з України. В свою чергу пшеницю закуповує в Україні та росії у розмірі близько 250 тис. т або близько 30% від загального імпорту пшениці.

Читати по темі: Олійні в умовах війни: посів, залишки, переробка, умови зберігання

За словами міністра сільського господарства Греції завжди існує можливість збільшення внутрішнього виробництва олії. Для цього необхідно розподілити виробництво біопалива та соняшникової олії для внутрішнього споживання.

Зазначається, що уряд попросив грецьких роздрібних продавців та постачальників, а також рітейл повідомити про запаси такої продукції як: борошно, зерно, добрива, комбікорми для тварин, соняшникову та інші рослинні олії.

Додається, що річна споживча інфляція у Греції у лютому зросла на 7,2%, а це найбільший показник за останні 25 років.

Нагадаємо, пропозиція на соняшник та соняшникову олію з боку покупців тримається

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus