Бразилія зібрала понад 80% врожаю сої

У Бразилії зібрали 81,7% від усіх площ  у 2021/22 МР. Про це повідомила консалтингова компанія Homeland Agribusinessnoting, зазначивши, що польові роботи сповільнилися як і продажі, які обмежилися падінням цін.

Про це пише Global Happenings.

Зазначається, що збиральні роботи, хоч і сповільнилися, проте все ще випереджають середній показник сезону за останні 5 років у 79,4%.

«Спостерігаються значні затримки у роботі в штаті Ріо-Гранде-ду-Сул, який серйозно постраждав від посухи у 2021/22 МР, що сприяло різкому зниженню врожаю у Бразилії. Нині у деяких місцях відзначаються надмірні дощі», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Олійні в умовах війни: посів, залишки, переробка, умови зберігання

За даними консалтингової компанії, до кінця минулого тижня в Ріо-Гранде-ду-Сул зібрали понад чверть врожаю сої.  До того ж більшість штатів вже перевищили показник у 90% прибраних площ, за винятком штатів Ріу-Гранді-ду-Сул, Санта-Катаріни, Мараньяна, Баї, Піауї та Пара.

Нагадаємо, у США стартувала посівна кампанія кукурудзи. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus