Компанія Прометей виділила 2,5 млн грн на армію

ГК «Прометей» з початку військової агресії росії проти України направила на адресу регіональних підрозділів ЗСУ та ТрО гуманітарну допомогу на загальну суму понад 2,5 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що кошти, виділені компанією «Прометей», спрямовані на закупівлю матеріально-технічних, продовольчих, медичних та інших засобів для військових, які захищають Миколаївську область. Зокрема, виділені грошові ресурси пішли на придбання провізії, канцелярії, засобів гігієни, медикаментів, тактичного спорядження та інших необхідних армії та територіальній обороні речей.

«Ми продовжуємо працювати та допомагати нашим бійцям, які щодня наближають перемогу України. 24/7 наші агрогосподарства працюють у полі, 24/7 штаб «Прометея» координує процеси пошуку, закупівлі, логістики гуманітарної допомоги на адресу ЗСУ та ТрО», — йдеться у повідомленні.

У пресслужбі додають, що це не останнє фінансування армії компанією. Нині робота ГК «Прометей» зараз сконцентрована у двох напрямках: підтримка армії України та забезпечення продовольчої безпеки.

«Ми й надалі «стоятимемо» поряд із містом Миколаєвом та нашою армією. І ми маємо намір допомагати і після війни, коли знадобляться бізнес ресурси для відновлення міста. Найважливішим зараз є об'єднання наших зусиль, тому розраховуємо, що нашим прикладом скористаються всі бізнесмени Миколаєва», — наголосив власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

Нагадаємо, через бойові дії на Миколаївщині не всі господарства ГК Прометей розпочнуть посівну

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus