Прометей збільшує географію своєї присутності до 11 регіонів

Група «Прометей» продовжує приєднання трьох активів у Полтавському регіоні до мережі елеваторів компанії, посилюючи свої позиції із сумарної ємності одночасного зберігання елеваторного дивізіону одразу на 145 тис. т.

Про це повідомляє пресслужба компанії ГК «Прометей‎».‎ 

Відзначається, що інвестиційний проект реалізується у рамках довгострокової стратегії розширення та модернізації елеваторного напрямку ГК. Подальше введення до складу групи зерносховищних комплексів дозволить збільшити потужність одночасного зберігання з 1,69 млн т до показника на рівні 1,84 млн т.

Зазначається, що з проведенням відповідних M&A угод, компанія збільшує географію своєї присутності до 11 регіонів, значно посиливши регіональний блок елеваторів, що знаходяться на території, яку контролює українська влада.

«Ми адаптувалися до нових умов і готові працювати та посилювати потужності для підготовки до подальшого відновлення. Наразі 6 з 33 наших активів елеваторного дивізіону розташовані в зоні ризику, тому рішення посилити позиції в Полтавському регіоні одночасно трьома комплексами зі зберігання та доопрацювання зерна дозволить Групі не допустити падіння оборотів елеваторного напрямку», — розповів голова наглядової ради ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

Крім того, у повідомленні наголошується, що група продовжила відповідні M&A операції у вкрай нестабільний період, пов'язаний із повномасштабною військовою агресією росії, що свідчить про безперервність діяльності компанії «Прометей» та збереження нею стійких ринкових позицій.

Аргументами для розширення арсеналу елеваторних комплексів стали високий сукупний потенціал Полтавського регіону, а також логістичні переваги обраних локацій. Додатковим фактором для ухвалення відповідного рішення став потужний зембанк фермерських господарств Полтавської області.

Читайте також: «‎Експортери залишилися за бортом, або Що відбувається на ринку трейдинга?»‎ 

В компанії «Прометей» нагадали, що у лютому провідний елеваторний сайт Elevatorist.com оприлюднив рейтинг «ТОП – 15 компаній з елеваторних потужностей у 2021 р». У Топ увійшли агрокомпанії — флагмани, у власності яких знаходиться найбільша кількість та зосереджена найбільш значна ємність елеваторних активів. ГК «Прометей» у відповідному рейтингу посіла 5-у позицію з показником майже 1,7 млн т. Топ-15 2021 року не фіксував операції із входження групи в 3 нових активи в Полтавській області.

Нагадаємо, що окупанти продовжують красти зерно та мінеральні добрива з елеваторів ГК «Прометей».

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus