Одеський припортовий завод призупиняє дію договорів з працівниками

«Одеський припортовий завод»
«Одеський припортовий завод»
Джерело фото: Latifundist.com

Через воєнний стан «Одеський припортовий завод» (ОПЗ), один із найбільших виробників добрив в Україні, призупинив свою діяльність. Працівників заводу відправили у безстрокову відпустку. Про це напередодні повідомив міський голова міста Южне Володимир Новацький, пише Kurkul.com.

«Одеський припортовий завод і міський спортивний комплекс «Олімп» зараз потрапили під консервацію. Працівники заводу та спорткомплексу відправлені у безстрокові відпустки», — зазначив мер Южного, на території якого розташований припортовий завод.

Проте, у свою чергу пресслужба заводу на своїй сторінці у Facebook повідомила, що наразі на території заводу цілодобово виконують свої обов’язки працівники служб, відділи та структурні підрозділи, але зі змінами.

Додається, що з 1 квітня 2022 року підприємство продовжує працювати, але за нових умов. Призупинення дії трудового договору з працівниками заводу не тягне за собою припинення трудових відносин, а відшкодування заробітної плати та компенсаційних виплат на час призупинення дії трудового договору у повному обсязі покладається на державу, що здійснює військову агресію проти України.

«Для нас це було дуже важке рішення, але час зараз такий, коли ми маємо знаходити відповіді на небачені виклики. Через військову агресію російської федерації паралізована робота цілої низки промислових галузей. І ми, як державне підприємство, бачимо у цьому рішенні вияв державницької позиції — максимально зберегти ресурси країни для забезпечення обороноздатності України» — прокоментував в.о. Голови Правління та директора ОПЗ Віталій Деркаченко.

Нагадаємо, Agricom Group повернув свій завод після окупації загарбниками.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus