Українці зможуть інвестувати кошти в АПК

Компанія КУА SI Capital спільно з Національною комісією з цінних паперів та фондових ринків (НКЦПФР) надасть можливості українцям купувати акції «Першого Українського Аграрного Фонду» (ПУАФ). 

Про це повідомила пресслужба компанії. 

Зазначається, що з початку війни та до сьогодні єдиними цінними паперами, які можна було придбати на території України, були військові облігації, але ситуація змінилась. НКЦПФР розпочала видавати індивідуальні рішення, що дозволяють придбавати акції ПУАФ. 

В компанії КУА SI Capital повідомили, що купівля акцій фонду відбувається в гривні, тому інвестори мають можливість конвертувати гривневу масу в інструмент, який має чітку валютну прив’язку за ціною й дає можливість отримати прибуток. А це, своєю чергою, дає можливість конвертувати вашу гривневу масу в інструмент з валютною прив'язкою за курсом НБУ.

«‎В першу чергу, це цікаво з точки зору інвестування «‎замороженої»‎ гривневої маси, як засіб нівелювання ризику втрати через девальвацію. Основний компонент вартості фонду —  земельний банк. Він має валютну вартість у доларах США та конвертується в гривню за курсом НБУ. Зі зростанням офіційного курсу — вартість акцій також зросте. Ціни на зернові встановлюються на світових біржах, тож вартість врожаю також має валютну прив'язку, а більшість витрат — в гривні. Не лише актив, але й результати роботи (прибуток) мають захист від девальвації‎»‎, — зазначили в компанії.  

Відмічається, що найкращий час для інвестування — до посівної, адже в міру проходження посівної компанії буде зростати стаття незавершеного виробництва (майбутній врожай), а отже і вартості входу в інвестицію. 

«‎Початок цьогорічної посівної заплановано на 20 квітня. Поля агрокомпанії в активах Фонду розташовані на Західній Україні, тож сподіваємось, що ніщо не завадить нам розпочати її вчасно‎», — підсумували в КУА SI Capital.

Додається, що минулого року зростання вартості ПІФ ПУАФ склало +58,79%. 

Нагадаємо, що посівна ярих культур проходить у 23 областях України.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus