KSG Agro засіватиме покинуті поля через бойові дії

Агрохолдинг KSG Agro розпочне посівну на сільгоспземлях аграріїв Криворізького району, які були змушені покинути їх у воєнний час.

Про це повідомила пресслужба холдингу.

Зазначається, що внаслідок воєнного стану в Україні аграріям довелося залишили свої сільгоспземлі, орендовані у пайовиків. В результаті такі території залишилися без обробки, посівів та перспектив вирощування сільгоспкультур. У рамках співпраці з військовою адміністрацією Криворізького району Дніпропетровської області агрохолдинг розпочне посівну кампанію на таких покинутих сільгоспземлях. 

У пресслужбі додають, що нині KSG Agro готується до посівної на сільгоспземлях одного з фермерських господарств Криворізького району у 2 тис. га (300 пайовиків), де навесні розпочнеться посівна соняшнику, а восени — озимої пшениці. При цьому пайовики отримають дохід на свої паї у вигляді частини врожаю.

«Війна в Україні призвела до появи покинутих сільгоспземель. Фермери вирішили поїхати, а пайовики землі не мають необхідних ресурсів, техніки, насіння, ЗЗР тощо для того, щоб обробляти ці землі. Виходом може стати вирощування сільгоспкультур агрохолдингами з подальшою виплатою доходів на паї у натуральній формі»,— коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Він додає, що для пайовиків це дохід у складний час, для агрохолдингів — додаткова можливість для вирощування сільгоспкультур, а для держави — продовольча безпека. 

За словами Сергія Касьянова, агрохолдинг готовий розширювати роботу на земельних банках фермерів, які залишили орендовані сільгоспугіддя у період воєнного стану.

Нагадаємо, експерти USDA залишили прогноз українського урожаю кукурудзи залишено без змін, проте знизили прогноз експорту у квітні

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus