На Чернігівщині вилучили добрива з білорусі вартістю 10 млн грн

Вагони з добривами
Вилучені вагони з добривами з білорусі
Джерело фото: Бюро економічної безпеки України

Бюро економічної безпеки України виявило та вилучило 6 вагонів з добривами в Чернігівській області, що належать компаніям з республіки білорусь.

Про це повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки України. 

Зазначається, що орієнтовна вартість добрив складає понад 10 млн грн.

«За результатами аналізу діяльності підприємств встановлено, що компанія постачальник з білорусі, відправила понад 380 т азотно-фосфорних калійних добривами в Україну на адресу одного з товариств з іноземними інвестиціями. Як виявилося, засновником підприємства отримувача є також білоруське ВАТ зі 100% часткою власності», — йдеться в повідомленні.

Додається, що з метою подальшого відчуження майна для потреб держави під час воєнного стану, правоохоронці спільно з працівниками однієї із дирекцій залізничних перевезень Південно-Західної залізниці, передали інформацію на вилучення вагонів з мінеральними добривами, до військово-цивільної адміністрації Чернігівської області.

Нагадаємо, «Ощадбанк» кредитуватиме аграріїв на придбання добрив та ЗЗР. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus