Банки видали аграріям понад 6 млрд грн кредитів за останній тиждень — Мінагрополітики

За останній тиждень банки видали кредитів аграріям на понад 6 млрд грн. Серед областей, які уже залучили більше мільярда гривень Кіровоградщина, Вінниччина, Дніпропетровщина, Київщина, Одещина та Полтавщина.

Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.  

Зазначається, що станом на 28 квітня банки видали кредитів аграріям на суму в 14,9 млрд грн. Основна частина цієї суми була залучена за програмою портфельних гарантій 80% — майже 10,2 млрд грн.

Повідомляється, що серед областей які уже залучили більше мільярда гривень Кіровоградщина (2 млрд 47 млн грн), Вінниччина (1 млрд 829 млн), Дніпропетровщина (1 млрд 467 млн грн), Київщина (1 млрд 177 млн грн), Одещина (1 млрд 259 млн грн), Полтавщина (1 млрд 196 млн грн).

Додається, що цього тижня банки видали аграріям кредитів приблизно, як за два тижні до того. 

«‎Станом на сьогодні кредити отримали 5 033 агровиробники. І далі ми не плануємо збавляти темпи, адже уряд наразі створив усі мови для здешевлення та доступності кредитних ресурсів для аграріїв», — підкреслив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Нагадаємо, що Ощадбанк почав видавати аграріям 200 млн грн кредитів щодня.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus