Частина морських портів в Україні тимчасово припиняє свою роботу

Уряд прийняв рішення закрити частину морських портів в Україні, внаслідок неможливості забезпечення належного рівня безпеки судноплавства. Морські порти Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ, Херсон є закритими до відновлення контролю України над зазначеними морськими портами.

Про це повідомила пресслужба Мінінфраструктури. 

Зазначається, що у зв’язку із повномасштабною війною, яку російська федерація розв’язала проти України та українського народу з порушенням норм міжнародного права, завдаючи ракетні удари по всій території України, Мінінфраструктури прийнято наказ від 28 квітня 2022 року № 256 «Про закриття морських портів».

Відмічається, що відповідно до наказу з дня його офіційного опублікування морські порти Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ, Херсон є закритими до відновлення контролю над зазначеними морськими портами

«‎Вжиття зазначеного заходу спричинено неможливістю здійснювати обслуговування суден і пасажирів, проведення вантажних, транспортних та інших пов’язаних з цим видів господарської діяльності, забезпечення належного рівня безпеки судноплавства, коли росія продовжує вести воєнні дії в даних регіонах чим несе загрозу для людського життя і здоров’я»‎, — йдеться в повідомленні.  

Додається, що робота зазначених морських портів буде неодмінно поновлена після перемоги України над російським окупантом.

Нагадаємо, що з порту Констанца вперше відправили понад 71 тис. т української кукурудзи на експорт.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus