У агрохолдингу АгроВіста критична ситуація з пальним — директор компанії

Наразі з паливом дві головні проблеми: відсутність системних гуртових поставок і недостатня кількість сертифікованих за правилами Євросоюзу бензовозів.

Про це повідомив директор компанії «АгроВіста» Павло Фесюк, пише «Центральноукраїнське бюро новин‎»‎. 

За словами директора агрохолдингу, ситуація з пальним дуже складна, а часом й критична. І хоча запаси пального в агрохолдингу є, вони швидко скорочуються. А лишилося ще засіяти 50% соняшнику і 50% кукурудзи.

«‎Ось буквально сьогодні-завтра — пік робіт. Бензинів узагалі немає, з дизельним пальним періодично виникають якісь полегшення, багато хто розв'язує це питання шляхом приватних заправок на АЗС. Розбіг цін колосальний. Маленьким господарствам, може, навіть і простіше, бо їм іноді достатньо привезти в каністрах. Великим — складніше, бо обсяги потрібні значно більші, тому деінде вже починаються історії зі скороченням операцій з обробітку»‎, — зазначив Павло Фесюк.

За словами Павла Фесюка, є ще одна проблема, що стосується пального, і це — дефіцит бензовозів, які відповідають стандартам, необхідним для руху країнами Євросоюзу. Авто повинне відповідати певним нормам, водій — мати всі допуски.

«‎Коли ми це подолаємо, тоді буде колосальний плюс — водії, які раніше возили пальне з села X до села Y, їздитимуть у Варшаву чи Мілан, набуватимуть досвіду»‎, — зауважив Павло Фесюк.

Нагадаємо, що компанія «АгроВіста» повідомила про зміни структури посівних площ.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus