Fozzy Group планує щомісяця постачати в Україну по 200 т солі

Торгово-промислова група Fozzy Group, домовилась про постачання 200 т солі в Україну у червні. Постачання планують налагодити на постійній основі. 

Про це повідомляє пресслужба Fozzy Group.‎ 

В компанії зазначили, що задля того, щоб забезпечити всіх українців, поки на нашій землі йдуть бої з російськими окупантами, компанія домовилися про поставки кам’яної йодованої солі з виробниками в Україні та за кордоном.

Зазначається, що у квітні  Fozzy Group почали співпрацювати з одним з найстаріших підприємств у Європі — Дрогобицькою солеварнею у Львівській області. Завдяки поставкам з Дрогобича вдається забезпечити сіллю супермаркети на заході країни. 

«На жаль, в Україні більше альтернатив для заміни кам'яної не йодованої солі з Соледару немає. Також ми знайшли нових постачальників у Польщі, Румунії та Туреччині. Перші партії Куявської солі з Польщі ми почали отримувати декілька тижнів тому‎», — зазначили в компанії.‎ 

Відзначається, що сіль з Румунії та Туреччини очікуємо в Україні на початку та в середині червня. Загалом, Fozzy Group замовили 200 т солі, щоб повністю забезпечити мережу. І планують щомісяця поставляти такі обсяги в Україну. 

Нагадаємо, що Держпродспоживслужба запустила платформу продовольчої безпеки в Україні.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus