Відновлення старих складів та полімерні рукави: кейс ІМК для зберігання врожаю-2022

Через те, що росія блокує можливість відвантаження зерна в портах, на елеваторах є значні залишки продукції. Для нового врожаю ранніх зернових місткостей у нас вистачить, а пізні, якщо ситуація не зміниться, будемо закладати в рукави.

Про це розповів головний технічний керівник «ІМК‎»‎ Андрій Гавриленко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, непросте завдання — збільшення можливостей по зберіганню продукції. 

«Крім регламентних робіт і планових ремонтів, які ми проводимо щороку, війна поставила перед нами низку нових викликів. Перш за все, це ремонт елеватора «Млибор» у Чернігові. Крім того, ми проводимо відновлювальні роботи на тих складах у селах, якими раніше не користувалися‎», — заявив головний технічний керівник компанії.‎ 

Андрій Гавриленко додає, що з невідвантаженим зерном, яке досі знаходиться на елеваторах, також необхідно проводити технологічні роботи, щоб підтримувати його якість. 

«‎Цей рік у плані зберігання продукції буде для нас непростим. Але ми робимо все можливе для того, щоб втримати продовольчий фронт, прийняти новий врожай і зберегти його якісним», — підсумував спеціаліст. 

‎Нагадаємо, що через війну Україна не має можливості експортувати зерно, і зараз для спрощення експорту необхідні «коридори солідарності‎»‎. Це передбачає прискорення, спрощення транспортування вантажівок із зерном через держкордон, зокрема через Румунію

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus