Аграрії розповіли про свій досвід роботи з новою жаткою MacDon

Зернозбиральна жатка MacDon FD140 FlexDraper
Зернозбиральна жатка MacDon FD140 FlexDraper
Джерело фото: titanmachinery.ua

Головний інженер агрокомпанії «Промінь» Владислав Коваленко оцінив роботу зернозбиральної жатки MacDon FD140 FlexDraper після одного року використання з комбайном Case IH Axial Flow 9240.

Про це повідомляє пресслужба компанії-дилера Тайтен Машинері Україна.

«Працює дуже чисто, швидко та точно. Копіює рельєф мабуть краще з усього, що бачив серед жаток. А по ріпаку — взагалі поза конкуренції», — відмітив головний інженер. 

В пресслужбі Тайтен Машинері Україна зазначають, що також з цього року українським аграріям стала доступна й нова серія жаток MacDon FD2, яка отримала на 20% більшу ємність, на 30% вищу швидкість і на 70% кращу гнучкість.

Читайте також: «‎Ринок сільськогосподарської техніки в Україні через війну скоротиться не менше ніж на 50% в 2022 році — директор BEDNAR в Україні»‎ 

Як додають в компанії-дилера, переваги жаток нової серії FD2 вже встигли оцінити американські та канадські аграрії, тепер крок за українськими аграріями.

«Основну відмінність ми помітили під час збирання ріпаку. На комбайнах з іншими жатками відмічалось накопичування в похилій камері. Але комбайн з цією жниваркою не мав таких проблем, мав стабільний потік та працював без зупинки‎»‎, — розповів представник Emtman Brothers Farms — USA.

Читайте також: «‎Як зекономити ресурси у час війни. Поради з оптимізації витрат від Claydon Drills»‎ 

Своєю чергою аграрій з Канади також поділився результатом використання MacDon FD2.

«Колеса ContourMax мають велетенське значення. Ми не змогли б проїхати 15-метровою жниваркою по нашій землі, бо поле мало значні нерівності. Але дякуючи цій технології, ми змогли тримати постійну висоту скосу, а жниварка відмінно копіювала рельєф. При цьому налаштування проводяться просто з кабіни, оператору навіть не довелося виходити», — додав Колін Шульгаузер (Colin Schulhauser) — Cupar, Saskatchewan, Canada.

Нагадаємо, що сільгоспвиробники не можуть виїхати за кордон для купівлі запчастин до техніки.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus