Використання сучасних засобів допоможе розблокувати порти за 10 днів — Ставніцер

Якщо залучати до розмінування українських портів сучасне обладнання, то на знешкодження мін потрібно буде приблизно 10 днів. Існує 2 види дронів, які в порівнянні з «дідівськими» методами мають змогу значно прискорити процес.

Таку думку висловив акціонер та засновник компаній MV Cargo та «ТІС» Андрій Ставніцер, йдеться у матеріалі на Elevatorist.com.

«Є повітряні дрони, які літають. Такий дрон схожий на вертоліт, досить великий. Він літає в певному квадраті, сканує територію на присутність відірваних і плавучих мін, знаходить, ідентифікує, й туди виїжджає катер із саперами. Такі дрони сьогодні використовує Туреччина, Румунія», — пояснив Андрій Ставніцер.

Читайте також: «Зерно під конвоєм, або Як в історії військові конвої допомагали перевозити вантажі»

Якщо говорити про українські міни, то існує карта замінувань, і Андрій Ставніцер впевнений, що наші військові можуть за тиждень зачистити коридор.

«Але я повторю, що потрібне якесь дипломатичне, гуманітарне рішення. Без нього суто військового рішення немає, — це моя думка», — підкреслив він.

Нагадаємо, стало відомо, чи допоможе звільнення Зміїного розблокувати порти.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus