АГРОТРЕЙД жнивує: врожайність вище запланованої

Група «‎АГРОТРЕЙД» розпочала жнива 2022
Група «‎АГРОТРЕЙД» розпочала жнива 2022
Джерело фото: ‎АГРОТРЕЙД / Agrotrade

Група «‎АГРОТРЕЙД» розпочала жнива зі збору озимого ячменю. На Харківщині його врожайність складає 6,59 т з гектара при запланованих 5 т/га.

Про це повідомила пресслужба «‎АГРОТРЕЙД» 

Зазначається, що старт жнив озимого ріпаку в Харківській та Чернігівській областях затягнувся через дощі, проте в компанії сподіваються, що погода дозволить техніці виїхати в поле наприкінці цього тижня. 

«Загалом по всіх озимих культурах ми очікуємо гарний врожай. Навіть попри війну нам вдалося вчасно внести добрива, засоби захисту та виконати якісний догляд», — запевнив директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник. 

Також наприкінці тижня компанія планує розпочати збір озимої пшениці на Сумщині. Запланована врожайність цієї культури — понад п’ять тонн з гектара.

Читайте також: «‎Пшениця 2022: на якій площі буде зібрано, врожайність та стан посівів»‎ 

Додається, що загалом озимими культурами компанія засіяла близько 26 тис. га. Їхні жнива планується завершити до 20 серпня.

Нагадаємо, що АГРОТРЕЙД планує розширити потужності для зберігання зерна за допомогою полімерних рукавів.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus