В Україні запустили проєкт підтримки експортерів

Ощадбанк спільно з Експортно-кредитним агентством запустили проєкт підтримки експортерів та стимулювання експорту товарів, робіт, послуг українського походження, а також підвищення конкурентоспроможності українських виробників на світових ринках.

Про це йдеться в матеріалі: «‎Кредитування аграріїв від Ощадбанку в умовах воєнного стану» на SuperAgronom.com.‎ 

Відзначається, що в рамках програми експортер може отримати 85% від суми зовнішньоекономічного контракту в рамках умов програми 5-7-9%.

Зазначається, що Державна програма 5-7-9% значно розширена після введення воєнного стану. 

«Програма на 90% покриває всі потреби наших клієнтів. За її умовами клієнти можуть купити основні засоби та поповнити обіговий капітал, в т.ч. придбавши продукцію високої якості на вигідних умовах у партнерів Ощадбанку, а їх у нас вже понад 270‎», — відмітили в фінустанові. ‎ 

Читайте також: «‎Наталія Буткова-Вітвіцька: Поки діє програма 5-7-9%, аграрії можуть розраховувати на дешеві кредити»‎ 

Додається, що завдяки чинним умовам партнерських програм аграрії мають можливість отримати кредит за пільговими ставками та спрощеними підходами до прийняття рішення для поповнення оборотних коштів або придбання сільгосптехніки іноземних та вітчизняних брендів.

Нагадаємо, що експерт розповів про способи поповнення обігових коштів агропідприємств.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus