США інвестує $100 млн в підтримку українських аграріїв

США інвестує $100 млн для зберігання та перевезення українського зерна, а також для підтримки майбутньої роботи агросектору в Україні до 2023 року та пом'якшення глобальної продовольчої кризи.

Про це йдеться в пресрелізі «Агентства США по міжнародному розвитку (USAID)‎»‎.

Відзначається, що в рамках проєкту організація буде працювати з українськими асоціаціями фермерів. Йдеться про адаптацію зерносховищ до індивідуальних потреб та знаходження правильних рішень щодо експорту та зберігання зерна в різних регіонах країни.

«Ініціатива розширить доступ українських фермерів до критично важливих сільськогосподарських ресурсів, включаючи насіння, добрива, обладнання та пестициди, підвищить потенціал української інфраструктури та здатність ефективно експортувати сільськогосподарську продукцію, розширити доступ фермерів до фінансування та розширити можливості українських підприємств із сушіння, тимчасового зберігання та переробки сільськогосподарської продукції», — зазначається у повідомленні USAID. 

Агентство США з міжнародного розвитку вже співпрацює з більш ніж 8000 українськими фермерами. Ініціатива AGRI-Україна передбачає фінансування фермерів, доходи яких сильно постраждали на тлі зростання цін. 

Нагадаємо, що експерт розповів про способи поповнення обігових коштів агропідприємств.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus