Український Аграрний Холдинг

Рослинництво, тваринництво
40724

«Український Аграрний Холдинг» — група компаній, яка спеціалізується на вирощуванні зернових, молочному тваринництві, а також надає елеваторні послуги та займається залізничними перевезеннями.

Земельний банк — 51 тис. га.

Топ 100 латифундистів України

Регіони діяльності: Чернігівська, Київська, Полтавська та Закарпатська області.

Згідно з аналітичною системою YouControl, засновники — Олександр Юрійович Радавський (62,12%), Ігор Гелярович Пукшин (17,77%), Олександр Юрійович Баулін (6,66%), Руслан Іванович Кирилюк (13,33%), Микола Тарасович Сольський (0,10%).

Генеральний директор — Михайло Володимирович Рябко.

Профіль бізнесу «Українського Аграрного Холдингу»

Читати по темі:  Latifundia Business Game & Grain Ukraine Club. Стратегическое мышление.

До структури «Українського Аграрного Холдингу» входять: «Наташа-Агро», «Агро-Проміньки», «Носівська ХПП», «Малодевицька ХПП», «Берегівська ХПП», елеватор «Батьєво», «Рожнівка-агро».

Рослинництво

Основні культури — кукурудза та соя.

«Український Аграрний Холдинг» виробляє 300-350 тис. т кукурудзи на рік та 50-60 тис. т сої.

Компанія використовує насіння таких компаній, як Monsanto, Pioneer, Prograin, Syngenta. Засоби захисту рослин постачаються компаніями Syngenta, BASF та Bayer. У технологічному процесі використовується техніка Fendt, Case, Claas, Kinze та Apache, Terra Gator.

Трейдінг

«Український Аграрний Холдинг» на постійній основі закуповує зернові та олійні культури.

Елеватори

Читати по темі:  Элеваторы «Украинского Аграрного Холдинга»

Потужності одноразового зберігання елеваторів «Українського Аграрного Холдингу»:

Носівське ХПП (Носівка, Чернігівська обл.) — 59 тис. т;

Малодевицьке ХПП (Прилуки, Чернігівська обл.)  62 тис. т;

Берегівське ХПП (Берегове, Закарпатська обл.)  25 тис. т;

Берегівське ХПП (Батьєво, Закарпатська обл.)  63 тис. т.

Джерело: сайт «Українського аграрного холдингу»

Молочне тваринництво

Ферма у с. Рожнівка Чернігівської області увійшла до складу компанії з 2009 р. Продуктивність корів становить понад 10 т на фуражну корову на рік. Щодня на фермі виробляють 24-25 т молока найвищої якості.

Залізничні перевезення

До складу «Українського Аграрного Холдингу» входить транспортно-експедиційне підприємство «Промвагонтранс», яке організує перевезення залізничним транспортом зернових культур Україною та за кордон.

Історія розвитку «Українського Аграрного Холдингу»

2008 р. — «Український Аграрний Холдинг» розпочав роботу. Земельний банк становив 800 га.

2009 р. — до складу холдингу увійшли молочна ферма до с. Рожнівка та з'явилася можливість зберігання зерна обсягом 34,4 тис. т, сушіння 100 т/добу. Земельний банк виріс до 10,82 тис. га.

2011 р. — потужність зберігання збільшили до 46,4 тис. т, сушіння — 1,6 тис. т/добу. Земельний банк збільшився до 23,36 тис. га.

2013 р. — компанія ввела в експлуатацію насамперед Малодевицького ХПП. Земельний банк — 29,55 тис. га.

2014 р. — з'явився кластер у Закарпатській області. Земельний банк у Закарпатті становив 5 тис. га. Придбано Берегівське ХПП. Загальна площа земель, що оброблялися, склала 38,84 тис. га.

2015 р. — компанія збудувала першу чергу елеватора у смт Батьово Закарпатської області. Земельний банк збільшено до 46,44 тис. га.

2016 р. — група заснувала логістичний підрозділ, було придбано 200 залізничних вагонів. Побудовано другу чергу Малодевицького ХПП, модернізовано елеватор у смт. Батьове. Земельний банк — 47,91 тис. га.

2017 р. — «Український Аграрний Холдинг» побудував третю чергу елеватора у смт. Батьово завершив будівництво точки залізничних перевантажень вагонів із колій 1520 мм на колії 1435 мм (європейського типу). Придбано 100 залізничних вагонів. Земельний банк становить понад 51 тис. га.

2019 р. — «Український Аграрний Холдинг» придбав 10 тис. га земель сільськогосподарського призначення у компанії AgroGeneration.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Баулін Олександр
Співзасновник
Пукшин Ігор Гелярович
Бенефіціар та співзасновник
Радавський Олександр Юрійович
Бенефіціар та співзасновник

Контакти