Агропродукт ЛТД

Рослинництво, тваринництво
7596

«Агропродукт ЛТД» — багатогалузеве підприємство-холдинг, великий виробник продукції рослинництва та тваринництва у Херсонській області.

Підприємство вирощує традиційні для півдня України культури — зернові (пшеницю, ячмінь, кукурудзу) та олійні (соняшник, сою, ріпак). Понад 40% зрошуваних площ забезпечують стабільно високі врожаї навіть у несприятливі роки.

До структури «Агропродукт ЛТД» входять два великі сільськогосподарські підприємства — «Торгівельний дім «Долинське» та «Дружба».

Земельний банк «Агропродукт ЛТД» — 14,2 тис. га.

ТОП 100 латифундистів України

Згідно з аналітичною системою YouControl, кінцевий бенефіціарний власник «Агропродукт ЛТД» — Оксана Гавриленко.

«Агропродукт ЛТД» на Facebook

«Агропродукт ЛТД» на YouControl

Профіль бізнесу «Агропродукт ЛТД»

Тваринництво

Тваринництво компанії «Агропродукт ЛТД» представлене підприємством «Торговий дім Долинське». Тваринницький напрямок є 1,35 тис. голів дійного стада, укомплектований тваринами Голштинської породи та Чорно-рябими молочними коровами з припливом голштинської крові. Загальне поголів'я тварин (дійне стадо зі шлейфом, а також бички на відгодівлі) становить 3,1 тис. голів.

Господарство виробляє близько 38,5 т сирого молока на добу (1,12 тис. т на місяць).

Основним покупцем молока є «Данон-Дніпро».

Насінництво

Насінницькі сільгосппідприємства, що входять до складу холдингу, пропонують до реалізації насіння української та російської селекцій.Компанія «Агропродукт ЛТД» — оператор з продажу імпортного насіння (гібридів соняшника, кукурудзи, ріпаку, горіха) відомих світових виробників Syngenta, Monsanto, Pioneer, Limagrain.

Обидва господарства холдингу мають статус насінницьких.
Все гібридне насіння проходить апробацію на демонстраційних полях господарств з метою перевірити їх якість. Минулого року таких полів було 60, нинішнього лише за новими гібридами соняшника — 16.

Зернові та олійні

У господарствах холдингу вирощуються пшениця, ячмінь, ріпак, соняшник, соя, кукурудза. "Агропродукт ЛТД" працює з такими зерновими трейдерами, як «НІБУЛОН», «АДМ Трейдінг Україна», «АТ Каргілл» та іншими компаніями.
Для збереження та покращення якості врожаю в господарствах підприємства обладнані комплекси з підробітку та сушіння продукції.

Добрива та ЗЗР

«Агропродукт ЛТД» займається закупівлею та реалізацією добрив та засобів захисту рослин на внутрішньому ринку України. В основному це препарати провідних світових виробників Bayer, BASF, «Кромптон», Monsanto та ін.

Підприємство займається закупівлею добрив вітчизняних заводів-виробників. Обласне управління агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації визначило «Агропродукт ЛТД» як обласного оператора із закупівлі мінеральних добрив вітчизняного виробництва.

«Агропродукт ЛТД» здійснює автомобільні та вагонні поставки добрив та ЗЗР. Можлива також реалізація зі складів у місті Херсоні або у господарствах компанії.

Фотогальванічна електростанція

У 2017 р.побудовано фотогальванічну електростанцію, на дахах корівника та зерноструму, сумарною потужністю 2 тис. кВт. Виконавцем будівельних робіт та технічного контролю виступає «Подільський Енергоконсалтинг».

Історія розвитку «Агропродукт ЛТД»

1995 р. — створення підприємства «Агропродукт ЛТД»;

2003 р. — створення «Торгового будинку «Долинське» у с. Долинське Чаплинського району на базі сільськогосподарського виробничого кооперативу;

2008 р. — для покращення якості очищення, протруювання та пакування насіння закуплено обладнання передових виробників. Міністерство аграрної політики України надало «Торгівельний дім «Долинське» статус елітного та репродукційного насінницького господарства. У с. Долинське реалізовано проект з будівництва молочно-товарної ферми на 830 голів дійного стада з використанням технології доїння фірми WestfaliaSurge.

2017 р. — побудовано фотогальванічну електростанцію сумарною потужністю 2 тис. кВт.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com