Väderstad відкриє новий сервісний центр в Україні — Філатов

Компанія Väderstad планує до 2022 р. побудувати в Україні новий навчальний сервісний центр.

Про це розповів генеральний директор «Ведерстад Україна» Віталій Філатов в інтерв'ю на  Latifundist.com.

Він зазначив, що компанія минулого року розпочала реалізацію ідеї будівництва нового навчального сервісного центру. Крім того, вже придбана ділянка землі площею 5,3 га, який географічно знаходиться на трасі Київ-Одеса, між Білою Церквою і Жашковом, в с. Іванівка.

Читати по темі: Віталій Філатов про різницю між Väderstad і Mercedes-Benz S600 і продаж сільгосптехніки без відкатів

«Головний акцент при будівництві буде робитись не на офісну частину, а на навчальний корпус. І це не дивно. Адже, починаючи з 2007 р., компанія Väderstad в Україні практикує навчання, яке ми називаємо «Академія Väderstad». Ідея полягає в тому, щоб зробити його перманентним навчальним процесом для наших клієнтів, операторів, агрономів, інженерів, керівників і дилерів», — акцентував Віталій Філатов.

За його словами, на сьогоднішній момент вже розпочато тендери серед компаній-проектувальників і генеральних підрядників. За планом компанії, протягом 2022 р. сервісний центр буде побудований.

Читати по темі: Хенрік Гілстрінг: Я хочу продовжувати будувати сильний бізнес Väderstad

Нагадаємо, що компанія «Контінентал Фармерз Груп» придбала елеваторний комплекс в Івано-Франківської області (м. Городенка) загальною потужністю одноразового зберігання 87,5 тис. т.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus