ALFA Smart Agro призначила нового керівника відділу продажів

Компанія ALFA Smart Agro призначила на посаду керівника відділу продажів Тетяну Задорожну, яка раніше очолювала відділ роботи з ключовими клієнтами.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відзначається, що відділ продажу — структурний підрозділ комерційного департаменту ALFA Smart Agro.

«У системі управління продажами ALFA Smart Agro запроваджено зміни. Керівник відділу продажів відповідатиме за розвиток дистрибуції, управління регіональною командою та співпрацю з ключовими клієнтами ALFA Smart Agro. Ми раді, що Тетяна Задорожна очолила цей важливий напрямок роботи та впевнені, що її професіоналізм, яскраві лідерські якості сприятимуть новим успіхам компанії», — зазначає комерційний директор ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз.

Читати по темі: Тетяна Мосендз: ALFA Smart Agro зробила український продукт конкурентоспроможним

Згідно з повідомленням, Тетяна Задорожна має успішний 24-річний досвід роботи у сфері продажів (зокрема 9 років у рітейлі). Досвід роботи в ALFA Smart Agro — 15 років. Серед досягнень — створення та організація роботи двох відділів компанії: відділу роботи з клієнтами та відділу роботи з ключовими клієнтами ALFA Smart Agro.

«ALFA Smart Agro займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України і, як свідчить початок нового маркетингового сезону, попит на наші препарати зростатиме. Це вимагає від команди продажів ще більшої оперативності та злагодженості дій. Робота відділу продажу ALFA Smart Agro заснована на принципах взаємовигідної співпраці з дистриб'юторами на користь агровиробників», — коментує Тетяна Задорожна.

Нагадаємо, що препарати ALFA Smart Agro займають перше місце за обсягами застосування в період з листопада 2020 р. по серпень 2021 р. (без урахування продуктів для обробки насіння, сезон продажу якого триває). Спільний ринок ЗЗР України зріс на 12%. Нині у грошовому еквіваленті частка ринку ALFA Smart Agro становить 7,5%. Таким чином компанія входить до ТОП-5 лідерів ринку разом із Syngenta (18%), Bayer (16%), BASF (12%) та ADAMA (9%).

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus