Перелік української сільгосптехніки, 25% вартості якої відшкодовує держава збільшили

Мінекономіки розширило перелік української сільгосптехніки, 25% вартості якої відшкодовує держава. Підтримка надається в рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Ми продовжуємо розширювати інструменти підтримки національного виробника -  доповнили відповідний Перелік сільгосптехніки, яка підлягає компенсації, новими заводами-виробниками. Це гарний стимул для вітчизняних виробників — реалізувати свою продукцію та збільшити доходи, а фермерам — оновити свій парк сільгосптехніки, адже Уряд компенсує 25% її вартості», — прокоментувала Перша віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Відмічається, що до оновленого переліку включено 209 підприємств, номенклатура їх продукції збільшилася на 235 одиниць сільгосптехніки — до 17 041 найменувань.

Зокрема, доповнено Перелік посівними комплексами, агрегатами та аплікаторами для внесення рідких мінеральних добрив, зерноочищувальними сепараторами, технологічним обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, обладнанням для хімічного захисту рослин, зрошувальним, іригаційним та насосним обладнанням, зерносушарками та теплогенераторами, ваговим обладнанням для зважування сільгосппродукції, напівпричепами, ґрунтообробною технікою, обладнанням для утримання ВРХ та свиней тощо.

Нагадаємо, що 14 грудня український виробник — компанія Variant Irrigation, яка очолила рейтинг за кількістю реалізованих широкозахоплювальних дощувальних машин у 2021 р., проведе екскурсію на заводи підприємства.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus