Європейський Фонд надасть Credit Agricole €20 млн для підтримки аграріїв

Credit Agricole Bank підписав угоду з Європейським Фондом для Південно-Східної Європи, у рамках якої банк отримає €20 млн на підтримку агровиробників і фермерських господарств.

Про це повідомляє пресслужба Credit Agricole Bank.

Зазначається, що завдяки таким інвестиціям строки фінансування у гривні збільшаться, що сприятиме відновленню ділової активності та економіки в Україні на тлі світової пандемії.

Згідно з умовами угоди, агроклієнти Credit Agricole Bank зможуть отримати фінансування за фіксованими процентними ставками й користуватися технічною підтримкою для розвитку прогресивних технологій в агросфері.

«Об’єднавши наші зусилля, ми підтримуватимемо аграрний бізнес в Україні, середньострокове фінансування в гривні стане більш доступним для наших клієнтів. Це розширить можливості агробізнесу інвестувати у покращення технологій та обладнання. Це дуже почесно бути партнером Європейського Фонду для Південно-Східної Європи. Разом ми створимо доступні умови фінансування для розвитку аграрного бізнесу», — прокоментував директор з корпоративного бізнесу та агрі-агро Credit Agricole Bank Александр Чеснакофф.

Зазначається, що Credit Agricole Bank має власну експертизу в агробізнесі та фінансуванні, а також спеціально розроблені продукти та послугами для агробізнесу. Очікується, що ця інвестиція дозволить отримати понад 3 тис. субкредитів і забезпечить близько 9 тис. робочих місць.

Читати по темі: Александр Чеснакофф: За останні 5 років фінансова грамотність аграріїв зросла

Очікується, що завдяки цій інвестиції Credit Agricole Bank зможе сприяти досягненню Цілей сталого розвитку: SDG 2 (Подолання голоду), SDG 8 (Економічне зростання) та SDG 9 (Промисловість, інновації та інфраструктура).

Нагадаємо, що європейський інвестиційний банк виділить групі компаній «Епіцентр К» кредит на суму $120 млн для розбудови сільськогосподарської інфраструктури по Україні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus