Китай планує збільшити виробництво сої на 40% до 2025 року

Влада Китаю поставила мету виробляти 23 млн т сої проти поточних показників у 16,4 млн т.

Про це повідомляє World Grain.

Зазначається, що Китай покладається на світовий ринок для 85% запасів соєвих бобів. Країна сильно залежить від кількох країн-імпортерів, а тому у 2019 році Китай розробив план відновлення внутрішнього виробництва сої.

Повідомляється, що попри плани, виробництво сої впало на 16% у 2021 році, оскільки деякі фермери вирішили виробляти прибутковіші культури, такі як кукурудза.

«У п’ятирічному плані закладено про те, що Китай оброблятиме землю спеціально для вирощування сої, розширить програми ротації сої та кукурудзи та зосередиться на підвищенні врожайності сої», — йдеться в повідомленні.

Такі дії дозволять збільшити посіви та виробництво інших олійних культур, таких як ріпак та арахіс, щоб задовольнити зростаючий попит на олію та кормовий білок.

«Китай також планує виробляти 140 млн т пшениці та 277,5 млн т кукурудзи до 2025 року», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Алжир закупив до 570 тис. т зерна з Аргентини та Чорноморського регіону. Державне зернове агентство Алжиру OAIC закупило на міжнародному тендері у п'ятницю від 500 тис. т до 570 тис. т продовольчої пшениці, яка, як очікується, надходитиме в основному з Південної Америки та Чорноморського регіону, повідомили європейські трейдери.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus