Прогноз погоди на тиждень: значні температурні коливання не передбачаються

На протязі тижня на території України прогнозується хмарна з проясненням погода, однак в північних та східних областях суцільна хмарність.

Про це повідомляє пресслужба сервісу агропогоди «Метео Фарм».

За прогнозами метеорологів очікуються щоденні короткочасні опади у вигляді снігу, лише 19-го січня опади не передбачаються.

«Тож сніжку насипе вдосталь. Вітри західного, північно — західного напрямку не вщухатимуть особливо вітряним буде період з 17 по 19 січня, середня швидкість досягатиме 6–14 м/с, пориви до 20-25 м/с», — наголосили синоптики. 

Читати по темі: Глобальне потепління чи сонячна активність: чому почастішали природні катаклізми і чого чекати в майбутньому

Крім того, значні температурні коливання не передбачаються. Найнижче температури опустяться на Сході та Півночі -2…-10°С, на решті території нічні температури коливатимуться від -1 до -8°С. В східних та північних областях вдень температура досягне позначки -5…+3°С, в західних та центральних областях -4…+4°С, на Півдні температура знаходитиметься в межах -4…+6°С.  Температура ґрунту на переважній території складе 0…-5°С, на Півдні досягне відмітки -2…+2°С.

Нагадаємо, що враховуючи вплив спекотної та сухої погоди на перспективи врожаю в Південній Америці, аналітики IGC знизили прогноз світового виробництва сої у 2021/22 МР на 12 млн т порівняно з листопадом, до 368 млн т, що тільки трохи вище порівняно з минулим роком.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus