Прометей придбав фронтальні навантажувачі для елеваторів на €500 тис.

Компанія «Прометей» у рамках стратегії технологічної модернізації оголосила про оновлення автопарку новими фронтальними навантажувачами Merlo TF 38.10.

Про це повідомила пресслужба компанії «Прометей» в коментарі для Latifundist.com

Зазначається, що цю програму реалізовано ГК «Прометей» у межах лізингового договору з «ОТП Банком». Сумарний обсяг фінансування проєкту становить близько €500 тис.

В компанії акцентували, що у 2021 придбано 4 навантажувачі на елеватори «Велика Олександрівка», «Апостолово», «Снігурівка» та «Володимирівка». У січні 2022 р. отримано ще 2 навантажувачі на елеватори «Гайчур» та «Вознесенськ».

«Модернізація елеваторного дивізіону, у тому числі зміцнення його матеріально-технічної бази, є зараз для ГК «Прометей» одним з першочергових завдань. Елеваторний напрямок за підсумками 2021 р. показав хороші показники щодо прибутку, тому його «матеріальне переозброєння» є для компанії стратегічним завданням», — повідомляє прес-служба компанії.

Крім того, у 2022-23 МР ГК «Прометей» планує покупку ще близько 10 навантажувачів для елеваторів.

Нагадаємо, що в разі зберігання високих цін на газ елеватори не можуть зупинити свою роботу. Елеватори не можуть взяти і зупинити роботу (це стосується елеваторів у всьому світі), це підприємства, що забезпечують початковий ланцюжок продовольчої безпеки у світі.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus