Бразилія погіршила прогноз виробництва сої

USDA знизило свій прогноз для Бразилії щодо посівної площі сої до 40,4 млн га та виробництва сої — до 136 млн т на 2021/22 МР.

Про це пише world-grain.com.

Зазначається, що у звіті USDA за 12 січня, екстремальна посуха в деяких регіонах та надмірні дощі в інших, погіршили перспективи врожаю. Хоча, за словами аналітиків, посівна кампанія культури пройшла вчасно.

«У результаті прогноз експорту сої на 2021/22 МР знижено до 88 млн т. На основі високих показників у 2020/21 МР оцінку експорту сої було переглянуто до 88,5 млн т, що мало стати новим рекордом», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що на 2021/22 МР дещо зменшився прогноз переробки сої — до 46 млн т.

Зазначається, що з огляду на сильний попит Китаю на бразильську сою, запаси олійної в країні будуть коливатися на рівні трохи менше ніж 5% від внутрішньої пропозиції.

Нагадаємо, Україна не втратить лідерство із виробництва та експорту соняшникової олії.Через рекордний урожай насіння соняшнику зміни позицій на світовому ринку не передбачається.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus