Виробники просять уряд додати профільні асоціації до процесу розподілу пільгового газу

Джерела в уряді запевняють, що за міністерським переліком на пільговий газ, компанії будуть відбиратися в ручному режимі, а цим займається спеціально створений комітет.

Про це пише «Економічна правда».

Повідомляється, що про необхідність покращення окремих процесів та організаційні збої під час підготовки та проведення торгів розповідають і учасники ринку.

За словами співзасновника групи компаній «Хлібодар» Сергій Чекальський наголосив, що до списку виробників потрапили підприємства, що не мають відношення до цієї проблематики.

«Потім список почистили. Вийшли на торги. Хтось із виробників купив 100% потреб, хтось 10%. Були й ті, хто закупив 300% від потреб», — каже бізнесмен.

За його словами, виробники просять уряд включити кілька осіб із профільних асоціацій до Комітету, який займається розподілом пільгового газу, тоді спільними зусиллями буде організовано торги належним чином.

Зазначається, що ще одну неофіційну причину опору видобувачів озвучив представник газової галузі.

«Майже всі великі видобувачі мають власні підприємства, які теж споживають газ. Я б не сказав, що в них багато зайвого ресурсу», — пояснює він.

Нагадаємо, що у кращому випадку молокозаводи придбають пільговий газ у лютому. Першими до торгів на газ для виробників соціальної продукції долучилися, зокрема виробники хліба. Більшість виробників молокопродукції чекають своєї черги на участь в аукціонах.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus