П'ять морських портів обмежили операції з зерновими через сніг

За інформацією диспетчерської служби ДП «Адміністрації морських портів України» (АМПУ), станом на 08:00 24.01.22, порти працюють без обмежень, за виключенням семи портів, у яких обмежені операції з зерновими через сніг та лоцманське проведення через вітер.

Про це пише пресслужба АМПУ.

Зазначається, що станом на 08:00 порти Бердянськ, Чорноморськ, Маріуполь, Миколаїв, Херсон обмежили вантажні операції з зерновими через сніг. Крім того, порти Одеса та Південний обмежили лоцманське проведення через вітер.

Згідно з повідомленням, канали: г. «Бистре», ХМК, БДЛК — відкрито.

Нагадаємо, що несприятливих агрометеорологічних явищ для перезимівлі озимини упродовж декади не спостерігалося. Проте, за словами експертів, високі температури повітря (вище +3-5 ºС) упродовж останніх днів грудня та початку січня могли спричиняти відновлення фізіологічних процесів і пробудження рослин зимуючих культур на межі відновлення вегетації, що могло призвести до зниження їх зимостійкості.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus