Прайси на пшеницю показали незначне просідання, кукурудза — практично не змінилась

Ціни на українську пшеницю показали незначне просідання. 

Про це повідомили аналітики Barva Invest на своєму каналі у Telegram.

Зазначається, що котирування пшениці показали сильне відновлення на фоні екстремальних погодних умов в основних регіонах вирощування озимої в США та продовження політичної напруженості у відносинах з Росією.

«Березневий ф’ючерс на Чикаго зріс на $0,20 за тушесь, ціна на європейську пшеницю зросла на €8,5 за т, а на чорноморську на $2,5 за т. На сході США спостерігаються штормові явища з різким зниженням температур, що повернуло увагу ринку до перспектив озимої пшениці, яка до цього потерпала від посухи», — розповіли аналітики.

Згідно з повідомленням, Алжир оголосив новий тендер на закупівлю номінальних 50 тис. т пшениці, а Китай продав з державних резервів практично весь об’єм з виставлених 0,5 млн т. Також, Японія проведе тендер на закупівлю 48 тис. т австралійської пшениці.

За словами експертів, ціни на українську кукурудзу на ринку зернових практично не змінились.

«Котирування кукурудзи показали укріплення, попри зниження експортних відвантажень США за минулий тиждень. Березневий ф’ючерс на американську кукурудзу зріс на $0,05 за бушель, а на чорноморську не змінився», — прокоментували в Barva Invest.

Повідомляється, що збирання першого урожаю кукурудзи в Бразилії досягло 10% від прогнозованих площ, в той час, як другого урожаю вже 4% від прогнозу.

Нагадаємо, що державні резерви зернових України майже спустошені на фоні зростання цін на енергоресурси через масовий експорт сортового зерна. На сьогоднішній день понад 35 млн т зернових та зернобобових вже було відправлено за кордон, а масове вивезення триває.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus