Врожай високоолеїнового соняшнику в Україні досягне 1 млн т в цьому році — прогноз

Високоолеїновий соняшник в Україні набуває популярності. Врожайність такого соняшнику в Україні зростає і в новому сезоні очікується отримати врожай на рівні 1 млн т.

Про це повідомляється на сторінці маслоекстракційного заводу «Потоки» (входить до структури корпорації «Алеф») на сторінці у Facebook.

Зазначається, що в сезоні 2020-2021 українська високоолеїнова олія була відправлена на експорт в більш ніж 50 країн світу.

«Високоолеїновий соняшник — це соняшник із вмістом в олії понад 82% олеїнової кислоти Омега 9 (мононенасичена жирна кислота) і низьким вмістом лінолевої кислоти Омега 6 (поліненасичена жирна кислота). При цьому, високоолеїновий соняшник не є генномодифікованим, він виведений традиційними методами селекції», — говориться в повідомленні.

Нагадаємо, що з початком нового тижня, олійні показують стабільність на ринку. Продавці продовжують отримувати хорошу премію за високоолеїновий соняшник. Внутрішні ціни на соняшник були на рівні 20000-22200 грн за т на базисі СРТ-завод залежно від масової частки олії (46-50%) в регіонах. Премія на високоолеїновий соняшник залишається 800-1000 у порівнянні зі звичайним соняшником.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus