Зніміть питання, чи буде військова агресія. В Росії немає жодного шансу — Косюк

Юрій Косюк, засновник, голова правління агроіндустріального холдингу «МХП»
Юрій Косюк, засновник, голова правління агроіндустріального холдингу «МХП»
Джерело фото: YouTube-канал МХП

Істерія, яка розвивається навколо російсько-українського конфлікту надто роздута. Росія і США розв'язують свої питання, а Україна — це точка, де зійшлася ця велика геополітика.

Таку думку висловив власник МХП Юрій Косюк в інтерв'ю You Tube-каналу МХП.

За його словами, ніяких військових конфліктів не буде, адже у нас немає розколу у суспільстві. Більшість українців уже визначилися та точно не хочуть бути частиною імперії.

«Зніміть питання про те, чи буде військова агресія. В Росії немає жодного шансу, зокрема, з величезними витратами, спробувати втримати Україну. Тим більше світова спільнота на українській стороні», — каже він.

Юрій Косюк переконаний, що ця «істерія» — це політичні ігри великих країн, а фізичних дій на території України не буде. Він зазначає, що деякі компанії кажуть своїм співробітникам, що готові їм допомагати та навіть евакуювати їх в інші країни, де безпечніше.

«Коли я чую, що хтось каже, що вивозять співробітників компанії, — я завжди ставлю питання: а їх будуть вивозити з їхніми родинами? Чи вони самі втечуть? Зрозумійте, що сіяння паніки тільки на руку нашому північному сусіду для того, щоб сильніше внести в хаос країну. Ніхто нікого евакуювати не буде, бо для цього не буде жодної причини», — акцентує Юрій Косюк.

За його словами, такі панічні настрої не критично вплинуть на економіку країни. Україна досить самодостатня у своїй продовольчій безпеці та може прогодувати ще велику частину світу.

«Чи вплине це на економіку? Вплине. Багато інвесторів сумніватимуться чи інвестувати в країну, яка знаходиться в такій істерії. Це загальмує розвиток економіки, але про порожні полиці в магазинах мова не йде. Я в це категорично не вірю», — додає бізнесмен.

Юрій Косюк каже, що деякі компанії повідомляють про скорочення бізнесу та про зниження продаж. Люди в тривозі економлять та витрачають менше коштів. Проте на компанію МХП, це практично не вплинуло. Якщо українці й ставали біднішими — вони все одно зверталися до продукції, через те, що це нині найдоступніший протеїн. Люди пережили дві економічні кризи, три революції і пройшли їх абсолютно рівно.

За його словами, ситуація скоріш за все, залишиться стабільною. Адже у світі великий дефіцит продовольства, а ціна на нього росте. Відтак, бізнес як оперував, так і оперує, споживач як споживав, так і споживає.

«Істерія пройде і всі зрозуміють, що це був дим нагнаний для того, щоб ми були центром великої геополітики. Все буде добре! Ми будемо краще жити, ніж жили. Ми станемо міцнішими та зрозуміємо, що ми єдина нація, а Україна була і буде» — підсумував Юрій Косюк.

Нагадаємо, МХП збільшив експорт курятини, але зменшив продаж в Україні. Компанія МХП у 4 кварталі 2021 р. збільшила обсяги виробництва м'яса птиці на 7% до 202,66 тис. т (4 квартал 2020 р. — 189,69 тис. т)

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus