«Щеплення від деструктиву — робити те, що вмієш найкраще» — Косюк порадив, як діяти в умовах панічних настроїв

Юрій Косюк, засновник холдингу «МХП» зі співробітниками
Юрій Косюк, засновник холдингу «МХП» зі співробітниками
Джерело фото: Facebook: Юрий Косюк

Юрій Косюк (засновник МХП) провів робочі зустрічі на «Миронівському заводі з виготовлення круп і комбікормів», а також на підприємстві «Легко», де висловив свою думку щодо панічних настроїв.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він додає, що для нього важливо бути поряд зі своєю командою, підтримати та заспокоїти працівників.

«У своєму житті я давно дотримуюсь принципу, що дієве щеплення від деструктиву — робити те, що вмієш найкраще», — пише Юрій Косюк.

За його словами, люди поділилися на тих, які рахують літаки, які, начебто, відлетіли з України. Вони шукають приводи для чергової негативної емоції. Серед інших, серед яких і Юрій Косюк, — продовжують зберігати спокій та приймати рішення, які йдуть на користь державі та людям.

Він каже, що МХП веде бізнес в робочому ритмі, адже саме так компанія може найефективніше допомогти Україні.

Юрій Косюк додає, що ЗСУ захищають кордони країни, дипломати ведуть боротьбу і шукають політичні інструменти виходу з ситуації.

«Ми в МХП вкладаємо всі свої сили в те, що вміємо робити найкраще — забезпечуємо продовольчу та економічну безпеку нашої країни. Менше емоцій — більше конструктиву. І вірте в Україну!», — підсумував Юрій Косюк.

Нагадаємо, власник МХП Юрій Косюк в інтерв'ю You Tube-каналу МХП висловив думку, що ніяких військових конфліктів не буде, адже у нас немає розколу у суспільстві

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus