Елеваторпромсервіс відвантажив запчастини замовнику попри бойові дії у Миколаївській області

Запчастини, які компанія «Елеваторпромсервіс» виготовила та відвантажила замовнику
Запчастини, які компанія «Елеваторпромсервіс» виготовила та відвантажила замовнику — одному з аграрних підприємств Миколаївської області
Джерело фото: «Елеваторпромсервіс»

Незважаючи на бойові дії на території Миколаївської області, 23 березня завод «Елеваторпромсервіс» відвантажив необхідні запчастини одному з аграрних підприємств області.

Як повідомляє пресслужба компанії, замовлені та оплачені запчастини перед початком військових дій були вирізані за допомогою лазерного різання і повинні були бути доставлені після закінчення війни з росією.

«Але замовник — компанія «Злата-Юг» — вирішив не тягнути з посівною та самостійно приїхати за необхідними деталями для комбайнів та іншої техніки», — повідомляють у компанії.

Читати по темі: Скільки площ Україна не зможе засіяти навесні 2022 і скільки врожаю недоотримає? Прогнози та аналітика

В «Елеваторпромсервіс» відмічають, що клієнт займається не лише агробізнесом, а й допомагає технікою та робочою силою у ремонтних роботах на очисних спорудах, які були пошкоджені у бойових діях в одному з районів Миколаївської області.

Раніше повідомлялося, що агровиробникам не вистачає пального та запчастин для проведення комплексу весняних польових робіт в умовах воєнного вторгнення росії.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus