Сільгоспвиробники збільшують посівні площі під цукровий буряк — УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО

Цьогоріч агровиробники збільшуватимуть площі під цукровим буряком за підтримки «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО».

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що керівництво холдингу провело робочу зустріч з майже 40 агровиробниками щодо роботи спільної продовольчої програми «Цукровий буряк — вибір розумних» в умовах воєнного часу. Зустріч відбулась на базі компанії «Зоря Поділля», де аграрії обговорили нинішні виклики перед вітчизняними аграріями, агроризики поточного року й можливі шляхи їхнього подолання, а також — про перспективи аграрного ринку України та розвиток цукрової програми партнерства.

Додається, що агровиробники отримали запевнення від керівництва «УПІ-АГРО», що усі сервіси, якими користувались партнери програми «Цукровий буряк — вибір розумних» працюватимуть і цьогоріч, а перелік цих послуг буде розширений.

«На тлі проблем, які має сьогодні країна з експортом зернових та олійних у зв’язку із руйнуванням традиційних логістичних ланцюжків, блокуванням портів, цукровий буряк, як і цукор, знову перебирає на себе увагу аграріїв. Багато хто пам’ятає 90-і роки минулого століття, коли саме цукор був еквівалентом валюти, надійної та стабільної. Тому сьогодні чимало орендодавців наполягають на отриманні орендної плати саме цукром», — зазначив перший заступник генерального директора «УПІ-АГРО» Роман Огородов.

Повідомляється, що в умовах воєнного часу багато учасників заходу заявили готовність збільшити законтрактовані площі під цукровий буряк.

«На відміну від зернових та олійних, які традиційно орієнтовані на експорт, вітчизняний цукор переважно споживається всередині країни, тож він не підпадає під існуючий логістичний ризик», — додав Роман Огородов.

У пресслужбі компанії зазначають, що цукрові заводи компанії універсальніші та здатні працювати не лише на газі, але й на альтернативних видах палива: вугіллі, пелетах, гранульованому жомі. Тож, завдяки використанню альтернативних енергоресурсів, «УПІ-АГРО» має нижчу собівартість переробки та не залежить від поставок російського газу. Це гарантія того, що цукровий буряк — як власний, так і партнерський — буде перероблений.

Нагадаємо, компанія «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» започаткувала масштабну програму співпраці із сільгоспвиробниками для вирощування та переробки цукристих.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus