За час війни вартість лотів у системі Prozorro.Продажі досягла майже 1,5 млрд грн

За час війни за результатами успішно завершених земельних аукціонів до бюджетів різних рівнів надійшло майже 96 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України у своєму каналі в Telegram.

Зазначається, що у системі «Prozorro.Продажі» оголошено понад 5 тисяч онлайн-аукціонів із продажу та оренди землі. Загальна вартість усіх лотів — 1 млрд 441 млн грн. Загальна площа земельних ділянок — понад 27 тис. га.

«Із 5 тисяч оголошених аукціонів майже 1800 — із продажу землі та понад 3200 — з оренди. Зростання ціни на торгах у середньому становить 190%», — йдеться в повідомленні.

Додається, що станом на 28 квітня в системі повністю завершено майже 1700 земельних аукціонів, ще 320 торгів — на етапі укладання договорів. Середній показник конкуренції на торгах — 3,4 учасника.

Повідомляється, що за стартовою вартістю земель лідирують Львівська, Київська, Закарпатська, Одеська та Волинська області.

Серед областей-лідерів, землі в яких здаються в оренду:

  • Одеська — 438 угод;
  • Львівська — 216;
  • Кіровоградська — 160;
  • Київська — 80;
  • Дніпропетровська — 64. 

Нагадаємо, юрист розповів про 3 ключові відмінності оренди землі під час воєнного стану. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus