Під прикриттям війни Кучеренко «‎віджимає»‎ Ізмаїльський елеватор — Е.К.О ГРУП

14 червня невідомі особи, які представились працівниками компанії «ОЛУМ», заблокували роботу Ізмаїльського елеватора. Наразі вони не пропускають на підприємство фури, не дозволяють вантажити судна та вивозити зерно. Про це Latifundist.com повідомили в компанії «Е.К.О ГРУП». 

За даними YouControl, компанія «ОЛУМ» зареєстрована на Миколу Кучеренка, який раніше був бенефіціаром та власником «Агроінвестгруп». У структуру «Агроінвестгруп» також входив Ізмаїльський елеватор. У 2019 р. на майно та рахунки «Агроінвестгруп» був накладений арешт та відкрито кримінальне провадження по факту розкрадання майна посадовими особами компанії. Миколу Кученка та його сина Віталія було оголошено в розшук за підозрою в шахрайстві.

Як стало відомо Latifundist.com, 24 лютого кримінальна справа щодо Миколи Кучеренка була закрита.

Згідно з договором з АРМА(Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів), Ізмаїльським елеватором за адресою вул. Портова 4, та вул. Портова 13, керує компанія «Е.К.О ГРУП». Управління елеватором здійснюється на основі договорів нотаріального управління, укладених з АРМА, які та отримала на підставі ухвали Печерського та Шевченківського судів м. Києва про накладання арештів передачі управління.

В компанії «Е.К.О ГРУП» також повідомили, що активи елеватора знаходяться в іпотеці «Ощадбанку». Вони арештовані, описані та передані на зберігання директору «Е.К.О ГРУП».

«Все рухоме майно, яке знаходиться на території елеватора, куплено офіційно з торгів. Тобто компанія «Е.К.О ГРУП» перебуває там на законних підставах. Однак у червні Київський районний суд м. Одеси зняв один із арештів на активи елеватора. Другий арешт залишився без змін», — розповідають в «Е.К.О ГРУП».

І додають, як тільки був знятий арешт, на територію Ізмаїльського елеватора приїхала група людей в кількості приблизно 25 осіб. Вони представились співробітниками компанії «ОЛУМ».

«Вигляд мали спортсменів, а не працівників охорони. З 14 червня заблокували роботу елеватора. У той час, коли проблемою номер один в Україні є вивіз продовольства, і єдиним способом відправки зерна є Дунай, на підприємстві в Ізмаїлі відбувається таке беззаконня. Ці молодики барикадують і блокують роботу підприємства. Не пропускають фури, не дають вантажити судна та вивозити зерно», — повідомили в «Е.К.О ГРУП».

Latifundist.com звернувся за коментарем щодо ситуації на Ізмаїльському елеваторі до Миколи Кучеренка.

Нагадаємо, що уряд запропонував використовувати мобільні зерносховища як один із варіантів зберігання зерна в ситуації нестачі елеваторів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus