Торги за Ізмаїльський елеватор пройшли з порушеннями, відкрито кримінальну справу — Кучеренко

Засновник «Агроінвестгруп» Микола Кучеренко вважає незаконною купівлю «‎Е.К.О Груп» Ізмаїльського елеватору. Він стверджує, що торги пройшли з великими порушеннями, з цього приводу відкрито кримінальну справу проти судового виконавця. 

Про це він розповів в інтерв'ю на Latifundist.com.

«Це договірняк. Де вони були три роки, чому не дозволяли торги весь цей час? Вони їх усіляко гальмували. Тому що через АРМА взяли елеватори практично безкоштовно в управління. Здогадайтеся з одного разу  — «Кубліч Грейн». Можете перевірити — це їхня компанія‎», — стверджує Кучеренко. ‎ 

Засновник «Агроінвестгруп» також заперечує виконавчі написи нотаріуса (нотаріус дав право стягнення без рішення суду, що є незаконним). 

«У рамках виконання цих виконавчих листів було оголошено торги. Ми при поданні позову на визнання незаконними виконавчих листів нотаріуса попросили суд призупинити виконання цих документів. Суд виніс ухвалу 1 липня — призупинити виконання виконавчого листа, яким торги мали відбутися 4 липня‎»‎, — відмітив він. 

Читайте також: «‎Микола Кучеренко: Витратили — не означає прогуляли чи вкрали»‎ 

За його словами, 1 липня його представники відправили ухвалу в СЕТАМ та приватному виконавцю Георгію Парфьонову. Але вони таки в цей день провели торги. Призупинили ж виконання і власне торги лише 5 липня. Тому вони незаконні.

«Е.К.О Груп» роздерибанила цілісні майнові комплекси. Вичленувала оборотні активи. І не тільки Ізмаїла, а й Березівки (Березівський елеватор — ред). Програма була така: зробити підприємство, що не функціонує, без оборотних активів. А без обладнання — це просто стіни і загалом проблемний актив. Потім виставити на торги (кому потрібні стіни?) — і купити за три копійки. Ми говорили, що за Ізмаїл запропонуємо 100 млн гривень‎»‎, — зауважив Кучеренко.

Відповідаючи на запитання «‎У вас є ці гроші?»‎ Кучеренко зазначив: Ні, це у відпрацювання, у програму реструктуризації на 5-7 років.‎   

Нагадаємо, що два місяці тому компанія «Е.К.О Груп» заявила, що Микола Кучеренко «віджимає» Ізмаїльський елеватор. У відповідь Кучеренки парирували, що повернення активу відбулось законно, і показали рішення суду, яким знято арешт з елеватора. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus