Астарта поповнила органічний напрямок новою культурою

Агрофірма «Лист-Ручки», що входить до агропромхолдингу «Астарта-Київ», цьогоріч трохи скорегувала сівозміну.

Про це повідомляє пресслужба холдингу на сторінці у Facebook.

«Наразі у світі високий попит на лляну олію, тож уперше посіяли льон. Крім того, збільшили обсяги вирощування гірчиці та проса. Продукт переробки останнього також має попит у прихильників безглютенового харчування, і ми вже маємо замовлення на великі партії проса», — коментує ситуацію директор агрофірми «Лист-Ручки» Олександр Хоменко.

Зазначається, що наразі на полях агрофірми вирощують такі органічні культури як льон, гірчицю, соняшник, сою, просо, пшеницю загальною площею 1 809,52 га.

Додається, що сьогодні компанія активно готується до чергової сертифікації «Органік стандарт», яка має відбутися 29 червня.

«Попри війну та складну економічну ситуацію в агрогалузі, саме у виробництві органіки маємо непогані перспективи для розвитку. Додамо сюди стрімко зростаючий інтерес до цієї продукції у споживачів з країн ЄС, зокрема, таких великих ринків як Німеччина, Швейцарія — і можна сказати, що маємо всі шанси вистояти і зростати», — додали в компанії.

Нагадаємо, що капіталізація багатьох українських публічних аграрних компаній продовжила знижуватись

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus