В Україні пройде вебінар про дрони-обприскувачі: переваги та їх можливості

В Україні пройде онлайн-вебінар присвячений перевагам та додатковим можливостям, які відкриваються для аграріїв з використанням дронів-обприскувачів. Зустріч відбудеться 12 липня о 15:00 на платформі ZOOM в рамках проєкту аграрного майданчика Aggeek.

Про це повідомляє пресслужба компанії Titan Machinery Ukraine.

Повідомляється, зо в зустрічі візьмуть участь представник виробника бренду XAG в Україні та співзасновник компанії Drone.UA, Валерій Яковенко та керівник відділу точного землеробства компанії Titan Machinery Ukraine, засновник незалежної спільноти «Точне землеробство Україна», Максим Романовський.

 

Titan Machinery Ukraine, зауважує, що компанія йде за напрямком активного розвитку у сфері сучасних технологій точного землеробства, щоб надавати аграріям інструменти для:

  • планування висіву;
  • розрахунку норм внесення добрив;
  • засобів захисту рослин;
  • більш точного передбачення врожайності;
  • фінансового планування.

Як повідомляють в Titan Machinery Ukraine, за статистикою у 2021 р. в п’ять разів більше господарств почали використовувати дрони, що показує високий рівень довіри аграріїв до новинок та їх готовність до розвитку та вдосконалення процесів, пов’язаних із захистом посівів та екологічним землеробством.

Нагадаємо, існує думка, що використання сучасних засобів допоможе розблокувати порти за 10 днів.

Виконано за допомогоюDisqus