Стало відомо, чи буде дефіцит овочів в Україні через окупацію півдня

За 2020/21 МР, обсяг виробництва овочів зріс більш ніж на 30%. Так, торік під овочівництво було відведено понад 3,3 млн га. Загалом за сезон вироблено понад 30,7 млн т овочів. Ситуація в цьому році дещо змінилася. Загальна очікувана посівна площа під овочі становить всього 1,5 млн га, що майже в половину менше минулого року.

Про це йдеться в матеріалі: «‎Овочі будуть. А чи буде де їх зберігати? Розповідаємо, що відбувається з овочевою галуззю в Україні та чи достатньо овочесховищ» на Latifundist.com.‎ 

За словами директора департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики Ігора Віштака дефіциту овочів в Україні не буде.

 «Цього року деякі області, зважаючи на ситуацію, збільшили площі посадки овочів борщового набору, щоб перекрити їх нестачу через тимчасову окупацію південних областей та бойові дії на території України‎»‎, — зазначив Ігор Віштак. 

Директор департаменту додав, що плодово-ягідних культур в Україні завжди було перевиробництво. Тому Вінницька, Чернівецька, Хмельницька,  Дніпропетровська, Львівська та Полтавська області, які є найбільшими виробниками плодів та ягід, цілком зможуть забезпечити потреби населення.

Нагадаємо, що в Україні розпочався сезон збору смородини: як чорної, так і червоної. Наразі аграрії шукають варіанти, куди збути ягоди. Одним із них є здача на завод із заморозки ягід, овочів та фруктів Tevitta.

 

Виконано за допомогоюDisqus