Новий портовий оператор доправлятиме українську агропродукції до порту Констанца

Портовий оператор DP World доправлятиме українські зернові до румунського порту Констанца.

Про це пише Railfreight.

Відмічається, що для покращення експорту до порту Констанца залізницею використовуватимуть нещодавно авторизований термінал у Дорнештах.

Повідомляється, що нове залізничне сполучення, яке може стартувати незабаром, з’єднає Вадул-Сірет в Україні із вузловим терміналом компанії в порту Констанца через Дорнешті.

«Останній був швидко перетворений на діючий термінал компанією DP World, щоб зменшити затори в Констанці та забезпечити мультимодальне розширення компанії в Румунії», — йдеться в дописі.

Додається, що новий залізничний сервіс може здійснювати до п’яти рейсів на тиждень, а поїзди — перевозити до 50 контейнерів за раз.

Нагадаємо, що німецька Deutsche Bahn допоможе Україні розробити коридори для перевалки між широкою та європейською коліями.

За перші 18 днів вересня з України виїхало майже удвічі більше зернових, зернобобових, олійних і продуктів їх переробки, ніж за перших 15 днів серпня — 3,9 млн т. Зокрема, завдяки роботі «зернового коридору» у серпні було вивезено 1,7 млн т агропродукції, а з 1 по 19 вересня 2,2 млн т.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus