Великобританія переживає найбільший за всю історію спалах пташиного грипу — Sky News

У Великій Британії зафіксовано спалах пташиного грипу у 155 місцях по всій країні. Постачання різдвяних індичок може опинитися під загрозою, якщо найбільший в історії спалах хвороби продовжить поширюватися, пише Sky News.

Уточнюється, що 27 вересня Департамент навколишнього середовища, продовольства та сільських справ (DEFRA) розширив свої зони профілактики пташиного грипу після кількох виявлень. 

Так, на усьому південному заході Англії запроваджено зони запобігання пташиному грипу, який було виявлено у 155 місцях по всій Великій Британії.

«Якщо пташиний грип, наприклад, потрапить до індички, це може викликати реальні проблеми з поставками напередодні Різдва. Реалії цього дуже суворі», — сказав голова ради птахівництва Джеймс Моттерсхед.

Читайте також: «‎ТОП-5 виробників м'яса птиці в Європі»‎ 

У своїй заяві DEFRA повідомляє, що Великобританія зараз переживає найбільший за всю історію спалах пташиного грипу. Було вибракувано 3,1 млн птахів від загального виробництва птиці, близько 1 млрд птахів на рік.

Нагадаємо, що в Україні з'явився перший промисловий виробник мармурової свинини.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus