Андрій Гордійчук

Засновник та керівник групи «All in Foody»
25793

Профіль в Facebook

Народився м. Новоград-Волинський Житомирської області.

Освіта

1994-1998 рр. — Полтавська торгова академія, факультет «Економіка та управління в агропромисловому комплексі», спеціальність — економіка підприємства.

Читати також: Введение рынка земли без участия общества — преступление национального масштаба

Кар'єра

1997-2003 рр. — економіст-організатор, агрофірма «Волинь» (Житомирська область).

2003-2007 рр. — заступник директора з сільськогосподарського виробництва сировинного відділу «Шепетівський цукровий комбінат».

2007-2017 рр. — голова корпорації «Сварог Вест Груп».

2 березня 2017 р. — залишив посаду голови корпорації «Сварог Вест Груп», залишаючись при цьому акціонером.

2019 р. —  екс-акціонер агропромислової корпорації «Сварог Вест Груп».

Андрій Гордійчук співзасновник таких компаній:

 • Live AG — основний продукт — система онлайн управління «Арго» — програмне забезпечення для контролю за землеробством в реальному часі.
 • A3Techспеціалізується на створенні агрегатів для посіву, обробки ґрунту та внесення добрив.
 • Genetic Plant Cells — мета діяльностістворення високотехнологічних способів вирощування рослин.

Читати також: Андрей Гордийчук: Акция протеста 4 октября — это цивилизованный способ аграриев отстоять свои права

Политична діяльність

2006 р. — депутат Шепетівської районної ради V скликання. Член Президії районної ради та член Постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земле- та водокористування.

2010 р.— депутат Хмельницької обласної ради VІ скликання. Член постійної комісії обласної ради з питань власності та приватизації.

2015 р. — депутат Хмельницької обласної ради VII скликання. Член постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів.

2015-2016 рр. — член Президії Аграрної партії України.

Березень 2017 р. — вийшов із Аграрної партії України.

Цікаві факти

 • «В школу пішов у шість років із задоволенням, з новими емоціями, але й з великим нерозумінням навчального процесу. Улюблені шкільні предмети — геометрія та фізика. Це точні науки, але із елементом творчості. Не подобалася хімія».
 • «У мене завжди був бунтарський характер, тож двійки заробляв виключно за поведінку. Я ніколи не соромився дискутувати та сперечатися. З огляду на молодість не завжди це було в коректній формі. З іншого боку, хотілося трохи похуліганити. Отже, були і розбиті шибки, і бійки. З шкільних предметів двійок не було ніколи. Адже в мене половина сім'ї — педагоги».
 • Принципи, яких дотримується у роботі: 1. Треба мріяти у тому, чого хочеш. Потрібно мріяти про досягнення якоїсь конкретної мети, а не просто стати багатим. 2. Здійснюючи мрію, треба відчувати, що це любиш. Без цього досягти успіху ніколи не вдасться. 3. Досягши хоч якихось маленьких висот, треба пам'ятати  це було б неможливо без твоєї команди. Тобто, треба вміти ділитися з командою успіхом, адже один у полі не воїн. 4. Важливим є сам процес досягнення успіху, а не багатство, яке можна в один момент розгубити. 5. Кожен успішніший бізнесмен повинен знати, що найнебезпечніше для нього  досягнення вершини. Коли ти близький до своєї мети, треба мати іншу. Адже, досягнувши вершини без наміченої іншої мети, можна просто скотитись у таку депресію, з якою вже ніхто не поверне. На жаль, ціна кроку або двох тому в успішних людей має ціну набагато вищу, ніж в інших».

Читати також: Пять советов начинающим бизнесменам

Нагороди та звання

Державні нагороди:

 • Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
 • Подяка Прем'єр-міністра України за значний особистий внесок у економічне зміцнення України.
 • Галузева нагорода Міністерства аграрної політики та продовольства України «Знак Пошани».

Громадські нагороди:

 • Переможець Всеукраїнського конкурсу «Благодійник року-2007».
 • Загальнонаціональна нагорода «Людина року 2012» у номінації «Аграрій року».
 • Золотий нагрудний знак «За високий професіоналізм» Національної академії аграрних наук України.
 • Звання «Лідер агропромислового комплексу України  2016».
 • 2005 р.  орден «За трудові досягнення» IV ступеня Всеукраїнського відкритого рейтингу популярності та якості «Золота удача».
 • 2010 р.  орден «Почесного Хреста» Національного рейтингу «Ліга найкращих» в Україні.
 • 2012 р.  посів 13 місце у рейтингу 20 найуспішніших аграріїв України за рейтингом журналу Фокус.
 • Орден Української Православної Церкви «Андрія Первозванного».
 • Орден УПЦ Преподобного Іллі Муромця ІІ ступеня.
 • Орден Святого Миколая Чудотворця «За примноження добра землі».
 • Орден Святого апостола Андрія Первозванного.
 • Орден святого Іоанна Богослова.

Благодійність

 • перший президент і голова наглядової ради Благодійного Фонду «Зміцнення громад», який 4 роки поспіль очолював Національний рейтинг благодійників у категорії «Обсяги видатків на благодійність від 10 млн грн» та здобув перемогу в таких номінаціях як: «Благодійний фонд», «Кількість залучених волонтерів у 2014 р.», «Витрати у сфері науки та освіти», «Витрати у сфері мистецтва та культури», «Обсяг благодійного бюджету» та «Підтримка сфери науки та освіти».

Читати також: Благотворительный аукцион Аргарной наддержавы

 • 2016 р. — заснував фонд «Аграрна наддержава».

Читати також: Аграрна наддержава провела в Киеве благотворительный аукцион икон

Цитаты

«Для мене аграрний бізнес — це задоволення від самого процесу, а потім вже заробіток» (2012 р.).

«Потрібно правильно застосовувати технологію ведення агробізнесу — і тоді високі врожаї гарантовані». (2012 г.).

«Ще студентом возив продавати сир до Москви. Тоді розпочалася «молочна війна. Заробляв за одну подорож величезні гроші — близько $100. З моєю стипендією у $5 для мене це була мегасума. Батьки мене забезпечували, але хотілося самоствердження» (2012 г.).

«Керівник має розуміти, що його два основні завдання — стратегічне планування та пошук менеджерів. На добу лише 24 години. Їх треба провести правильно. А для цього необхідно знайти людей, які створюватимуть на кожному щаблі виробництва ефективний мікроменеджмент. Якщо керівник почне займатися мікроменеджментом, він втратить стратегію» (2012 г.).

«Давайте подивимося, чи є вільний ринок землі у Європі. Так, вона відкрита, але абсолютно врегульована. Це, якби ви мали право купити землю, але ви це не могли зробити через масу запобіжників» (2017 г.)

«Україна повільно, але впевнено наближається до запровадження ринку сільськогосподарських земель. Мораторії та інші обмеження – лише тимчасовий захід для консервації ситуації. Питання треба вирішувати, а не ховати «голову в пісок» (2017 г.).

«Вільний земельний ринок не може вводитися без реального обговорення у суспільстві, адже помилкові рішення матимуть надмірну ціну для суспільства» (2017 г.).

«Акція протесту — добрий інструмент донесення думки всієї галузі до влади. Інакше її проблем зараз не чують» (2016 г.).

«Продавати землю сьогодні – злочин. Інакше соціального вибуху на селі не уникнути! Люди не мають грошей, щоб її купити. Існує також величезний ризик, що користуючись непростою економічною ситуацією в країні, іноземні компанії за копійки скуплять землю» (2016 г.).

«Українець завжди відчуватиме: є земля – є майбутнє! Тому вирішення питання запровадження ринку землі без участі громадян буде злочином національного масштабу» (Latifundist.com, cічень, 2017 р.)

Читати також: Основные драйверы зарождения кооперативного движения

Стиль життя

Сім'я: одружений, двоє дітей.

Хобі: вміє та любить готувати. Також роботу вважає своїм хобі.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 27 вересня 2022