Agrohub

Платформа для розвитку сільськогосподарських інновацій
4290

Agrohub («Агрохаб») — платформа для підвищення ефективності українських агрокомпаній. 

Agrohub проводить діагностику та аналіз аграрних компаній, навчає керівників агробізнесу інноваційним підходам та просуває культуру інновацій в агросекторі за допомогою освітніх програм та засобів масової інформації.

 

                    Юлія Порошенко                         Олексій Колбасинський

                      Засновниця Agrohub                              Лідер Agrohub Benchmarking

Профіль Facebook

Профіль бізнесу Agrohub

Читайте також: Юлия Порошенко: Agrohub открывает инноваторам «голубой океан» возможностей в агросекторе.

Історія розвитку Agrohub

  • 2017 р. — створення платформи Agrohub. Проект Agrohub розпочав цикл зустрічей Find Your Agritech, на яких ринок знайомиться зі стартапами з інших країн.
  • 2017-2018 рр. — Agrohub спільно з Radar Tech та «Миронівським хлібопродуктом» (МХП) організували перший в Україні акселератор аграрних інновацій — MHP accelerator.
  • 2018 р. — Agrohub став ініціатором дискусійної панелі про аграрний потенціал України у рамках Ukraine House Davos на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. Провів масштабне дослідження агрокомпаній «Інноваційні пріоритети», під час якого була розроблена «матриця зрілості» як універсальний інструмент впровадження інновацій в агрокомпанії і розроблений National Agenda Innovation Report. Проект Agrohub розпочав цикл зустрічей Find Your Agritech, на яких ринок знайомиться зі стартапами з інших країн. Створено проект Agrohub Innovation Solutions — базу перевірених інноваційних рішень, доступних українським аграріям.
  • Березень-липень 2019 р. — Agrohub BM завершив першу хвилю бенчмаркінгу українських агропідприємств. У ній взяли участь п'ять холдингів: «Кернел», ІМК, МХП, LNZ та Cygnet. Було проаналізовано земельний банк у 1 млн га. Для порівняння та визначення найкращих практик було зібрано понад 200 показників за чотирма напрямками: агроефективність, персонал, техніка та точне землеробство.
  • Вересень 2019 р. — Agrohub взяв участь у X Міжнародній конференції «Ефективне управління сільськогосподарськими компаніями».

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Оксана Боброва
Боброва Оксана
Керівниця напряму Benchmarking
Порошенко Юлія
Засновниця Agrohub, співзасновниця Radar Tech
Колбасинский Алексей
Колбасинский Алексей
Руководитель направления бенчмаркинга украинских аграрных компаний
Олексій Порошенко​
Порошенко Олексій Петрович
Партнер, стратегічний радник Agrohub, бенефіціар компаній «ПРАЙМ ІНВЕСТМЕНТС»,

Команда

Лєбєдєв Дмитро
керівник Agrohub HR360 Benchmarking

Контакти

Діяльність

Українські