Укрзалізниця у вересні перевезла рекордний обсяг зерна за останні 10 років

У вересні 2021 року «Укрзалізниця» перевезла 3,8 млн тонн зернових вантажів. Це рекордний показних перевезення зазначених вантажів у вересні за останні 10 років.

Про це повідомила пресслужба УЗ.

За словами директора з комерційної роботи та логістики «Укрзалізниця» Олександра Заруби, таких результатів компанії вдалося досягти завдяки злагодженій роботі та ефективній організації перевезень.

«У 2019-2020 гг. перевезення зернових здійснювалися за чітко визначеними нитками графіка руху, відповідно до розкладу маршрутних поїздів. Це негативно впливало на якість та швидкість перевезення інших вантажів: залізної руди, вугілля тощо. Цього року ми відійшли від такої практики, адже маємо задовольняти на рівних умовах усіх клієнтів, незалежно від виду вантажу. Але завдяки посиленню диспетчерської роботи, вантажних станцій нам вдалося вже показати найкращий результат перевезення зернових починаючи з 2011 року», — зазначив Олександр Заруба.

Він також додав, що УЗ має всі можливості, щоб вивезти рекордну кількість зерна в цьому році.

У вересні «Укрзалізниця» щодоби в середньому вантажила 118,9 тис. т зернових, що на 30,6% більше, ніж у вересні 2020 року та на 10,6% більше, ніж у вересні 2019 року.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України призначив Олександра Камишіна новим тимчасово виконуючим обов’язки голови правління «Укрзалізниці» (УЗ).

Виконано за допомогоюDisqus