Українська компанія стала першою серед виробників агродронів

За результатами роботи у 2021 р. компанія DroneUA стала переможцем премії The Global Best Contribution Award, яку компанія XAG проводила серед офіційних дистриб'юторів.

Про це розповів засновник компанії DroneUA Валерій Яковенко, пише Kurkul.com.

Він акцентував, що це перша щорічна премія компанії XAG і конкурс, в якому беруть участь усі міжнародні ринки китайського бренду — лідера у виробництві сільськогосподарської робототехніки.

«Ми стали переможцями цієї премії, і, чесно кажучи, ця премія відноситься не лише до DroneUA, але й до всього українського агросектору. У 2021 році я вважав, що Україна задає тренд у розвитку агротехнологій для всієї Європи, але за фактом ми впливаємо на весь світ», — розповів Валерій Яковенко.

За його словами, саме Україна стала ринком із найстрімкішими показниками зростання та найвищим рівнем впровадження технологій дронів у всьому світі, обігнавши такі країни як:

  • Бразилія;
  • Мексика;
  • В'єтнам;
  • Індонезія;
  • Таїланд.

«Подібний прогрес став можливим завдяки багатьом факторам, але один з основних — відкритість ринку до інновацій, нових технологій та блискавична швидкість у прийнятті рішення на рівні агровиробників», — пояснив фахівець.

Крім того, за 2021 р. ринок дронів XAG в Україні зріс до 60%. Причиною цього Валерій Яковенко називає екосистемність, якість обладнання та орієнтованість на агровиробників. За його словами, на окремих тестових майданчиках в Україні застосування технології дронів XAG показало можливість отримання до 10% додаткової врожайності на соняшнику.

Валерій Яковенко зазначив, на стрімкий розвиток технологій також вплинули зміни клімату. Агродрони можуть працювати вночі та при надмірній зволоженості, коли традиційна техніка не може заїхати у поле. Завдяки використанню дронів можна зменшити об'єми використання хімікатів на 30% і води на 95%, що важливо для регіонів із посушливим кліматом.

«Ринок дронів у сільському господарстві майбутнього — це не ринок літаючих пристроїв, це ціла система робототехніки, яка створює умови для автономного та ефективного землеробства, де боротьба йде не лише за високу ефективність та врожайність, а й за зниження впливу людського фактора та роботизацію процесів», — підсумував засновник компанії DroneUA.

Нагадаємо, що «Ощадбанк» в рамках партнерської програми із компанією QUADRO.ua сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства можуть скористатись пільговими умовами кредитування на придбання агродронів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus