Активи Фірташа, Косюка та Веревського потрапили в перелік газових пільговиків Мінагропрода

До переліку підприємств, які мають право на пільговий природний газ у період карантину та високих цін на ринку, Мінагропрод вніс облгази Дмитра Фірташа та підприємства агрохолдингів.

Про це пише «РБК-Україна».

Повідомляється, що до списку, в який входить близько 7 тис. підприємств, також додано мережу АЗС «ОККО» та підприємств холдингів Юрія Косюка (засновник та голова правління агроіндустріального холдингу «МХП», «МХП Еко Енерджі» «Агро-С») та Андрія Веревського (засновник компанії «Кернел»).

Зазначається, що до реєстру ввійшов виробник продуктів мукомольно-круп'яної промисловості «Ві-Ді ГАЗ», яке належить Дмитру Фірташу (українському бізнесмену, засновнику і власнику «Group DF»). Також в список додане підприємство під назвою «Гоба», код ЄДРПОУ якого ідентичний іншому підприємству — «ЙЕ Енергія» та є власністю Дмитра Фірташа.

Додається, що до реєстру пільговиків потрапили також підприємства Юрія Косюка — «Миронівська птахофабрика» та «Миронівський інкубатор», а також «Полтавський олійноекстракційний завод» компанії «Кернел» Андрія Веревського.

Нагадаємо, влада обмежила націнку на соняшникову олію, курятину, яйця та молоко. КМУ розширив список товарів з обмеженою максимальною 10-відсотковою націнкою при роздрібній торгівлі.

Виконано за допомогоюDisqus